חדש באתר

שנה טובה

שנה חדשה מבורכת
שנת בריאות ושקט
שופעת כל טוב ואהבה
שנה טובה

חדש!!! שובר מתנה

60 דקות של טיפול שיאצו מרגיע ומאזן.
מתנה ליום הולדת, יום נישואין או פשוט כדי להגיד אני אוהב/ת...
מומלץ בחום!!!

שיאצו לנשים הרות

טיפול שיאצו לנשים הרות, החל משבוע 13. מקל על כאבי גב, צרבות ובחילות, כאבי ראש, מתח ועוד.
בטוח לחלוטין, מאזן ומרגיע.

סיפור הלידה של נאוה

בוקר, אני מקבלת טלפון בהול מחברה, מטפלת סינית נהדרת. אולי תוכלי לעזור. יש לי חברה בשבוע 42, אם לא תלד בעוד יומיים, היא מיועדת להגיע לבית חולים להתחלת זרוזים. ניסיתי הכל. דיקור, צמחי מרפא, כלום לא עוזר. אולי את יכולה לנסות משהו?
וכך אחה"צ הגיעה אלי נאוה (שם בדוי). זו תהיה לידה שניה עבורה, את ביתה הבכורה ילדה לפני 3 שנים בלידה "טובה וקצרה ובדיוק בזמן" לדבריה. "איום" זרוז הלידה המלאכותי יצר אצלה תחושה של לחץ. "אני כבר לא ישנה כמה לילות" היא מספרת, "רוצה שזה יגמר כבר מצד אחד ופוחדת מזרוז אגרסיבי שיכאיב לי מדי מצד שני".
שוחחנו קצרות וניגשנו לעבודה. לאחר מספר דקות מועט של טיפול בשיאצו הייתה לי תחשה חזקה ש"אין עם מי לעבוד". נאוה רצתה כל כך ללדת, אבל גופה העביר מסר שונה. נסיון נוסף לעיסוי רפלקסולוגי עם שמנים שונים העביר מסר דומה, משהו בגופה דחה את המגע. ועדיין, היא כל כך רצתה ללדת.
שוכבת על מזרון הטיפולים, נאוה מצפה לנס שיגרום ללידה להתחיל.
מה עושים?
בעדינות הנחיתי אותה להרפיה עמוקה. בתהליך דמיון מונחה הפניתי את תשומת ליבה לתחתית האגן כדי ליצור שם דימויי פתיחה והתרככות.
לא כך קרה.
לשאלתי "מה את רואה שם?" עונה לי נאוה: "אני רואה מנהרה צרה ושחורה עם קירות משיש שחור. ויש שם דמות, אני לא מזהה אותה, היא בורחת ממשהו, מבוהלת. היא רצה בתוך המנהרה..." המשכנו לבחון את הדמות והמצב. "אני לא יכולה לדבר איתה" אומרת נאוה, "אבל אני יכולה להושיט לה יד ולתת לה להרגיש שאני איתה ויש לה על מי לסמוך". הנחיתי את נאוה ליצור קשר עם הדמות בכל דרך שתבחר וכך עשתה. תווי הפנים של האישה נרגעו.
התהליך ממשיך ובמהלכו משתנה המנהרה השחורה מעצמה והופכת לסבך שיחים בתוך יער. עכשיו כבר אור השמש חודר בין הענפים. נאוה שמה לב כי הדמות המפוחדת הפכה לנער מתבגר המשוטט ביער, בועט באבנים.
"הוא נראה כמוני" מזהה נאוה. "בעצם זה אני"...
בהנחיה עדינה יוצרת נאוה קשר לא מילולי עם הנער ופורצת בבכי משחרר.
עוברות עוד כמה דקות של מפגש עם הנער ואני מנחה את נאוה ליציאה מתהליך הדמיון המונחה.
נאוה פגשה את בן דמותה ובכך יצרה קשר עם חלק מה"אני הפנימי" שלה. משהו בה נפתח לעצמה.
בשיחה שלאחר מכן עלו תובנות מתוך התהליך על הציפיות והעומס הכבד המוטל על כתפי התינוק, העתיד להיוולד לתוך מערך משפחתי מורכב. דיברנו על אוורור הכובד ומתן בטחון מלא לתינוק שיאהבו אותו בכל מקרה... לבסוף הנחיתי את נאוה לדמיין את פתיחת והתרככות האגן, עם ולאור התובנות שעלו.
ביקשתי גם את התגייסות המשפחה כדי להבטיח לתינוק אהבה ללא תנאי. וכך עשתה בחזרתה לביתה.
נאוה ילדה למחרת בבוקר, בלידה טבעית מהירה וקלה.